تمامی فعالیت های این سایت مطابق با قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران میباشد

ژل های زناشویی همه چیز درباره ی خودرو

عکس های نایس

مجله خبری Nices.IR

سه شنبه 17 دی 1392

در برنامه نود این هفته چه گذشت

نویسنده: نوید   طبقه بندی: اخبار، 

برنامه نود روز دوشنبه بار دیگر روی آنتن شبکه سوم سیما رفت و در این برنامه عادل فردوسی پور و همکارانش به بررسی بازی های لیگ برتر و جام حذفی و حاشیه های به وجود آمده در فوتبال ایران پرداخت.

در این بین اما مهمترین بخش برنامه این هفته نود به افشای ماجرای قلیان کشی بازیکنان تیم ملی امید در رستوران هتل محل اقامت این تیم در جزیره کیش مربوط می شد و از سوی علی منصوریان، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان نیز مورد تایید قرار گرفت.

اشک های نوجوان خوزستانی برای دیدن علی کریمی

 

دوربین برنامه نود در حاشیه دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و نفت مسجد سلیمان خوزستان تصویر نوجوانی را به نماظیش کشید که برای گرفتن عکس یادگاری با علی کریمی به شدت گریه می کرد.
نکته جالب توجه در خصوص این نوجوان این بود که خودش را یک استقلالی دو آتیشه می دانست و با چشمان گریان به استقلالی بودن خود نیز افتخار می کرد. اما بر این باور بود که تا وقتی با علی کریمی عکس نگیرد از ورزشگاه خارج نمی شود و محل استادیوم را ترک نمی کند.

منصوریان: از مربی کره معذرت خواهی کردم

سرمربی پیشین تیم ملی زیر 22 سال فوتبال کشورمان گفت: ما 20 ماه پیش پیش بینی کرده بودیم که باید تیمی را راهی مسابقات آسیایی کنیم که بتوانند برای ما نیز آینده سازی کنند. من فکر می کنم برای اینکه بتوانیم برای المپیک 2016 آماده باشیم باید تیم جوان خود را از همین حالا آماده کنیم.

علیرضا منصوریان در خصوص جدایی اش از تیم ملی امید عنوان کرد: آقای کی روش قبول نکرد که از تصمیم خود کوتاه بیاید و بر حرف خود مبنی بر پایان یافتن لیگ در فروردین ماه پافشاری کرد. من هم وقتی دیدم بابت این موضوع باید مقابل مربیان باشگاه های لیگ برتر قرار بگیرم، از حضور در تیم ملی امید کناره گیری کردم.

منصوریان در خصوص لغو بازی دوم تیم ملی امید کشورمان با امیدهای کره جنوبی، گفت: من شخصا از مربی تیم کره جنوبی عذرخواهی کردم و به او گفتم که من بعد از برگزاری بازی اول دیگر سرمربی نیستم و سرمربی کره هم به شدت بابت اتفاقات رخ داده متعجب شد.

ماجرای قلیان کشی در اردوی تیم ملی امید

عادل فردوسی پور از ماجرایی پرده برداشت که شاید حقیقت یافتن این موضوع به نوعی فاتحه فوتبال ملی ایران را می خواند.

فردوسی پور در گفتگو با علی منصوریان سرمربی پیشین تیم ملی امید اظهار کرد که فاکتوری یک میلیون تومانی از سوی رئیس هتل محل اقامت ملی پوشان صادر شده که نشان می دهد بازیکنان تیم ملی در هتل محل اقامت خود در کیش به مصرف قلیان پرداخته اند.

مجری برنامه نود حتی از قلیان کشی بازیکنان مشهور و نامدار فوتبال کشور در سفره خانه های فرحزاد تهران نیز به شدت انتقاد کرد و اظهار داشت که کجای دنیا بازیکن ملی پوش فوتبال به مصرف قلیان می پردازد. فردوسی پور همچنین از حضور برخی از اعضای کادر فنی در جمع بازیکنان در مراسم کشیدن قلیان خبر داد.

در این بین قاسمی، مسئول رستوران هتل و شاهد ماجرای قلیان کشی بازیکنان ملی پوش کشورمان نیز اظهار داشت: بازیکنان ملی پوش بعد از   پزشک تیم و آنالیزور تیم به همراه 7 یا 8 بازیکن ملی پوش برای کشیدن قلیان به رستوران هتل می آمدند. من حتی عکس ها و فیلم های قلیان کشی بازیکنان ملی پوش را نیز در اختیار دارم. حتی تا جایی یاد دارم که طعم قلیان آنها انگور بود.

علی منصوریان نیز بحث حضور پزشک تیم در جمع افرادی که قلیان کشیده اند را به شدت تکذیب کرد. حالا که این بحث مطرح شده نیز باید بگویم که مشکل از من بوده که نتوانسته ام به درستی ماجرا را مدیریت کنم. خطا صورت گرفته و یکی دو نفر از جمع ما و چند نفر هم از بیرون به این جمع اضافه شده اند. چند نفر از بچه های کیش هم به این جمع ما اضافه شده اند و کار اشتباه انجام شده است. بنده هم از این طریق از همه عذرخواهی می کنم و معتقدم باید هر گونه رفتاری انجام شود تا از چنین معضلاتی جلوگیری شود. این مسئله قابل بخشش نیست و مانیز منکر این اشتباه نمی شویم.

فتح الله زاده: منتظری 710 میلیون تومان برای نیم فصل گرفت

مدیر عامل باشگاه استقلال تهران درباره ماجرای آرش برهانی گفت: من بعد از بازی شنیدم که آقای برهانی از عدم گلزنی ناراحت بوده و آقای قلعه نوئی هم گفتند که با موضوع برخورد می کنند. اما در مجموع کار انجام شده درست نبوده و ایشان باید در کمیته انضباطی باشگاه تصمیم گیری کند. بنده هم تابع تصمیم کادرفنی باشگاه هستم.

علی فتح الله زاده در ادامه درخصوص حضور 3 بازیکن در نیمکت استقلال اظهارداشت: من هم نظرم این است که می توانیم روی نیمکت ازبازیکنان امید و جوانان استفاده کنیم. من با آقای قلعه نوئی هم صحبت می کنم که این اتفاق صورت گیرد. الان هم ما بازیکن آسیب دیده زیاد داریم و علت خالی شدن نیمکت همین موضوع است.

وی همچنین به ماجرای جدایی پژمان منتظری اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: ما 7 یا 8 سال پیش بود که در خصوص این وضعیت شکایت کردیم و فدراسیون را متقاعد کردیم که حداقل قرارداد بازیکنان 3 سال باشد. اما متاسفانه بار دیگر به شرایط قبل برگشتیم و بازیکنان بازهم قرارداد یکساله امضا می کنند. ابتدای فصل پژمان منتظری از تیم چینی پیشنهاد خوبی داشت. من از ایشان خواهش کردم که در کنار ما بماند و خواستیم که تا پایان نیم فصل اول بماند. در قرارداد آقای منتظری هم مسئله ای ذکر نشد و من فقط به ایشان قول شفاهی دادم و پژمان به قدری به ما اعتماد کرد که حتی یک نامه هم از ما نخواست. اما گلایه من از منتظری این است که کاش وی زودتر به ما رفتنش را اعلام می کرد که ما هم بازیکنی را به جای وی جذب می کردیم. در مجموع هم ما مبلغ 710 میلیون تومان به اقای منتظری پرداخت کردیم.

فتح الله زاده در پایان یادآور شد: جواد نکونام امروز به من گفت که از دو جا پیشنهاد دارم و گویا از قطر و ترکیه و چین پیشنهاد دارد. اما من جدایی نکونام را منوط به نظر سرمربی تیم گذاشتم و قرار شد هر نظری که قلعه نوئی داشته باشد اجرایی شود. ما هم دعا می کنیم که آقا جواد به خاطر تیم ملی درکنار ما بماند. نکونام بازیکن بزرگی است. اما ایشان گیر ماست و ما اگر اجازه ندهیم جواد نکونام باید کنار ما بماند. بازیکن وقتی به من می گوید می خواهم بروم من نه می توانم بگویم برو و نه می توانم بگویم نرو. من شخصا دوست ندارم شما از این تیم بروی و همه چیز منوط به امیر قلعه نوئی است که این تصمیم را بپذیرد یا خیر.

نکونام: دوست داشتم در استقلال بمانم اما نخواستند

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان از اتفاق رخ داده در اردوی تیم ملی امید کشورمان انتقاد کرد و گفت: وقتی یک بازیکن پیراهن تیم ملی را می پوشد نباید هر کاری را انجام دهد.

جواد نکونام درخصوص ماجرای جدایی اش از استقلال اظهار داشت: من انتظار نداشتم که این قدر راحت از سوی معاونین باشگاه به من بگویند که می توانی از استقلال بروی. من باور نمی کردم که به این راحتی همه گفتند که می توانی بروی. ما امروز همه صحبت ها را هم انجام دادیم و قرار شد فردا رضایتنامه من صادر شود. من دوست داشتم در استقلال بمانم اما کاری کردند که من بروم. حتی رضایتنامه من هم صادر شده و فکر می کنم فردی این وسط صحبت ها را به گونه دیگری به آقای فتح الله زاده و نکونام رسانده است. 

نظرات() 
X بستن تبلیغات

طبقه بندی

نویسندگان

صفحات جانبی

نظرسنجی

  کدام واژه بهتر است ؟
با کلیک بر روی 1+ ما را در گوگل محبوب کنید
 • آخرین پستها

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات