تمامی فعالیت های این سایت مطابق با قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران میباشد

ژل های زناشویی همه چیز درباره ی خودرو

عکس های نایس

مجله خبری Nices.IR

شریان نیوز ، مشاور رئیس جمهور در دیدار با جمعی از جوانان و نخبگان سراسر کشور به سوالات آنان در زمینه‌های مختلف از جمله در خصوص مسایل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی پاسخ داد.

اسفندیار رحیم مشایی، در این دیدار با اشاره به قانونی بودن همراهی رئیس جمهور با وی در روز ثبت نام انتخابات یازدهم ریاست جمهوری گفت: برخی صحبت‌هایی که در این رابطه مطرح شد، قانونی نیست؛ هرچند برخی افراد خود را قانون می‌دانند و می‌گویند چون این حرف را من زده ام، پس قانونی است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مشاور رئیس جمهور با بیان اینکه برخی همراهی و حضور احمدی ن‍ژاد برای ثبت نام اینجانب در انتخابات ریاست جمهوری را ابتدا جرم و پس از مدتی خلاف اعلام کردند، اظهار داشت: چه‌طور رئیس جمهور می‌تواند در پایان دور اول ریاست جمهوری برای ثبت نام خود به ستاد انتخابات وزارت کشور برود، ولی نمی‌تواند برای معرفی یا همراهی شخص دیگری به آنجا برود؟

مشایی در ادامه این گونه صحبت‌ها را بازی تبلیغاتی خواند و افزود: متاسفانه برخی از دستگاه‌هایی که باید به شدت از سیاسی کاری پرهیز کنند، تحت تاثیر اخبار برخی سایت‌ها و خبرگزاری‌ها قرار گرفته و فراموش می‌کنند واکنش‌های آنها اعتماد جامعه را زیر سوال می برد.

رئیس دبیرخانه ریاست جنبش عدم تعهد تصریح کرد: یک فضایی ساخته‌اند که از اول نشان دهند ما  غیرقانونی و مخالف قانون هستیم؛ این فضا سازی ها اصلا معنی ندارد چون ما نیازی نداریم که خلاف و مخالف قانون باشیم؛ آنهایی به بی‌قانونی نیاز دارند که به خانه های مردم می ریزند و از یک سایت می ترسند.

مشایی افزود: تعطیل کردن یک سایت یعنی چه؟ یعنی ترسیدن از حرف و پیام؛ و کسی که از حرف و پیام می‌ترسد از جنس پیامبر، امام، دین، آسمان، حقیقت و جوهر درخشان انسان نیست.

مشاور رئیس جمهور خطاب به جوانان اظهار داشت: امیدوار باشید که آینده متعلق به شماست و این افراد مانند ابر هستند و ابر هیچ‌وقت اصالت ندارد؛ می‌بارد و می‌رود. خورشید است که اصالت دارد و شب و روز را پدید می‌آورد.

مشایی با اشاره به سخنان حضرت علی (ع) در رابطه با این گونه افراد خاطرنشان کرد: به گفته حضرت علی (ع)، این افراد مانند پشه‌هایی در کنار دریا هستند و با یک نسیم جا به جا می‌شود.

رئیس دبیرخانه ریاست جنبش عدم تعهد با اشاره به بروز شرایط گوناگون در کشور افزود: بعضی اوقات در جامعه طوفان می شود ولی طوفان هم نباید ما را جا به جا کند. کسی که به حقیقت رسیده و اصول دارد، از هیچ طوفانی نمی‌ترسد و جا به جا نمی‌شود.

مشاور رئیس جمهور با تاکید بر صبوری و مقاومت در شرایط فعلی اظهار داشت: صبور باشید ما فقط در مسیر قانون حرکت می‌کنیم ؛ ما تحت نظر ولی فقیه هستیم و ظلم را هم برنمی‌تابیم چرا که معتقدیم ولی فقیه هم ظلم را برنمی تابند.

مشایی تصریح کرد: حتی اگر در کار ما وقفه‌ای ایجاد شد، شما امیدوار باشید و بدانید که ما تا شب انتخابات داغ داغ حضور داریم حتی اگر به ما فرصت صحبت در تلویزیون ( رسانه ملی) را ندهند.

مشاور رئیس جمهور با تاکید بر حفظ وحدت در کشور یادآور شد: من اساساً با ستاد موافق نیستم چراکه معتقدم یک ستاد هرگز موفق نیست و ما باید کاری کنیم که عموم جامعه با ما همفکر و همراه باشند و با وحدت، پای یک آرمان بایستند.

مشایی اظهار داشت: من معتقد هستم که پیروزی ما صد در صد و قاطع است.

مشاور رئیس جمهور در رابطه با انتساب مجموعه ای از اتهامات مختلف و بعضا متناقض به ایشان بیان کرد: من هیچ وقت از پاسخ فرار نکرده ام و به تمام سوالات پاسخ می‌دهم چراکه معتقدم جامعه‌ای که سوال نمی‌کند آنتروپی جدی دارد و می رود که خاموش شود.

 

مشایی اهمیت پاسخ را به دلیل وجود سوال دانست و تاکید کرد: اگر پرسشگری از جامعه حذف شود، جواب هم حذف می شود.

مشاور رئیس جمهور ادامه داد: سوال که مطرح شد، اگر من هم نتوانم به آن پاسخ بدهم یکی پیدا می شود که پاسخ بدهد ولی اگر سوال به هر دلیلی از جامعه حذف شد، پاسخ موضوعیت ندارد و  هر حرف غلط و بی منطقی می‌تواند در جامعه پرچمدار شود.

 

رئیس دبیر خانه ریاست جنبش عدم تعهد با اشاره به رسوخ عمیق فرهنگ رسانه ای غرب در رسانه های کشور بیان کرد: رسانه های ما خبرسازی و جلب نظر مخاطب را بر محتوی، حقیقت و ارزش علمی و موضوعی خبر اولی تر می دانند و علاوه بر آن رسانه های ما معمولا گرایشات حزبی و سیاسی دارند.

 

مشاور رئیس جمهور افزود: کافی است سایتی یک شبه یا اشکالی را در رابطه با یک شخصی مطرح کند؛  فوراً همه سایت ها و روزنامه ها به نقل از آن سایت خبر را بازنشر می کنند و این روند ادامه پیدا می کند تا اینکه یک شبهه بی اساس هزاران مرتبه منتشر شود.

 

مشایی تصریح کرد:  در حالیکه تکذیب همین مطلب غلط را حتی طبق قانون هم منتشر نمی کنند.

رئیس دبیر خانه ریاست جنبش عدم تعهد با بیان اینکه این خبر سازی ها و جریانات کاملا سازمان یافته هستند، اظهار داشت: سایت هایی با هزینه های کلان ایجاد می شوند که فقط دستور دارند مشایی را خراب کنند.

 

مشاور رئیس جمهور ادامه داد: البته در همین شرایط دوستی هایی نیز صورت می گیرد که نشان می دهد دست بالای دست بسیار است.

 

مشایی افزود: یک شخصی که من او را نمی شناختم به من گفت در جلسه ای به نام بصیرت از ابتدا تا انتها فقط از شما بد گفتند و من در آخر جلسه از سخنران خواستار سند و مدرکی که نشان دهنده این اتهامات به شما باشد شدم و او در جواب به من گفت: ای بابا، پنج، شش سال است تمام دستگاه های اطلاعاتی کشور تمام زوایای زندگی این شخص را بررسی کرده اند هیچ چیزی پیدا نکرده اند، شما چطور از من سند و مدرک می خواهید؟

 

مشاور رئیس جمهور با بیان اینکه تمام دولت ها در سال آخر کارشان چوب می خورند و مورد هجمه قرار می گیرند، خاطرنشان کرد: عده‌ای دیدند نمی توانند دکتر احمدی نژاد را با چوب های قدیمی دولت های قبلی، بزنند و به همین دلیل شروع به تخریب و ترسیم  چهره‌های مخوف کردند و انواع تهمت ها و نسبت ها اعم از منافق، صهیونیست، ارتباط با بودا و .. را به ما نسبت دادند و دیگر چیزی باقی نماند که به ما نگفته باشند.

 

رئیس دبیر خانه ریاست جنبش عدم تعهد ادامه داد: این روش کار، حذفی است و اگر در کوتاه مدت یک نفر با این روش حذف شد که هیچ، ولی امان از زمانی که حذف نشود؛ چراکه مانند موجی است که برمی گردد و رسوا می کند.

 

مشایی تصریح کرد: الان دوره رسوایی فرا رسیده است و هرچه جلوتر می رویم، دیگر من نباید حرف بزنم بلکه افرادی هستند که باید از ترس، پشت دیگران خود را مخفی کنند.

 

مشاور رئیس جمهور با بیان اینکه هر کسی به حقیقت نزدیک شود، خوشبو می شود و هرکس از آن دور شود، بد بو می شود، اظهار داشت: ما باید مزاجمان، مزاجی باشد که هیچ کس نتواند یک چیز بدبو را به عنوان عطر به ما قالب کند.

 

مشایی با اعلام اینکه ولایت فقیه عاشق ترین شخص نسبت به مردم است بیان کرد:  به قول دکتر احمدی نژاد، زندگی در سایه ولایت فقیه تمرین زندگی در زمان امام زمان (عج) است.

 

رئیس دبیر خانه ریاست جنبش عدم تعهد ظهور امام زمان (عج ) را موجب برقراری صلح و امنیت در سراسر جهان خواند و افزود: ما ولایت فقیه را به عنوان یک مدل حکومتی به دنیا ارائه خواهیم کرد و می دانیم آنها قبول می کنند، چون ولایت فقیه مملو از حکمت است.

 

خاطرنشان می‌سازد، این سخنان یک روز قبل از اعلام اسامی کاندیداهای احراز صلاحیت شده از سوی ستاد انتخابات و در جمع شماری از جوانان و نخبگان سراسر کشور بیان شده است.

نظرات() 
X بستن تبلیغات

طبقه بندی

نویسندگان

صفحات جانبی

نظرسنجی

  کدام واژه بهتر است ؟
با کلیک بر روی 1+ ما را در گوگل محبوب کنید
 • آخرین پستها

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic