تمامی فعالیت های این سایت مطابق با قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران میباشد

ژل های زناشویی همه چیز درباره ی خودرو

عکس های نایس

مجله خبری Nices.IR

دومین مناظره‌ی زنده نامزدهای ریاست جمهوری در تلویزیون با موضوع فرهنگی برگزار شد تا برخی نامزدها در بخش‌هایی از صحبت‌هایشان اشاره‌ای هم به عملکرد صداوسیما داشته باشند.

 به گزارش ایسنا، محسن رضایی، یکی از نامزدهای ریاست جمهوری در مناظره‌ی روز چهارشنبه با اشاره به برپایی مناظرات تلویزیون از سوی صداوسیما، اینگونه بیان کرد: نباید دوستان ما آنقدر می‌ترسیدند که مناظره‌ها را به گفت‌وگوهای جمعی تبدیل کنند!

 وی که یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری این دوره است، در برنامه مناظره‌ی روز گذشته در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه نگاه شما به وظایف رسانه ملی در ارتباط با دولت و پیگیری مطالبات مردم چیست؟ گفت: من هیچ انتظاری ندارم که رسانه ملی، نظام و فرهنگ و بسیاری از ارزش‌های دیگر را فدای دولت کند اما من به گذشته نقد دارم.

 او تصریح کرد: رسانه ملی برای ملت ایران، نظام و مردم است؛ ان‌شاءالله وقتی صداوسیما دولت ما را نقد کند، آن‌ها را نیز تشویق می‌کنم ولی در عین حال تقاضا خواهم داشت که بیایند و در نقد‌ها شرکت کنند و اگر نقدی دارند حرف‌هایشان را جدی بزنند و در مقابل من و دوستانمان هم در دولت پاسخگو باشیم.

 رضایی تاکید کرد: من این مساله را مثبت می‌دانم که جمهوری اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، نقد، اعتراض و فریاد کشیدن جامعه را برگرداند، چرا که مردم‌سالاری دینی تنها شرکت در راهپیمایی و رأی دادن نیست بلکه نقد و اعتراض هم جز مردم‌سالاری دینی است با این تفاوت که باید در چهارچوب اخلاق و قانون شکل بگیرد.

 او سپس خطاب به صداوسیما گفت: اگر رسانه ملی نقدی دارد حتما ما آن را تشویق می‌کنیم که حرف‌ها را کوتاه نکند و از مردم دفاع کند؛ البته قاعدتا دولت هم حقی دارد که دفاع از مردم جای خود و در مقابل دفاع از دولت هم جای خود را دارد.

 رضایی با اشاره به برگزاری مناظره‌های تلویزیون در سال 88 یادآور شد: اگر در انتخابات پیروز شوم، ان‌شاءالله مناظراتی را خواهیم گذاشت، البته اگر دوستان ما در صداوسیما نترسند و نگران نشوند. با توجه به اینکه اولین مناظره را در جمهوری اسلامی من با آقای بنی‌صدر انجام دادم و در آن دوره بنده یک جوان 26 ساله بودم که مسؤول اطلاعات کشور بودم و با گروه‌هایی که به گنبد کاووس حمله کرده بودند مناظره گذاشتیم و تاثیر بسیار خوبی هم گذاشت؛ ضمن اینکه مناظرات سال 88 هم خوب بود ولی نباید دوستانمان آنقدر می‌ترسیدند که مناظره‌ به گفت‌وگوی جمعی تبدیل شود.

 

 وی خاطرنشان کرد: من از تمام مدیران و کارکنان صداوسیما تشکر می‌کنم. ان‌شاءالله دوستان دل‌ و جرأت پیدا کنند تا مناظرات را به کشور برگردانیم و شفافیت و صراحت را در جامعه پیاده کنیم چرا که بدون شک مردم محرم‌ترین ارکان نظام جمهوری اسلامی هستند.

 ولایتی، دیگر نامزد ریاست جمهوری هم در بخشی از صحبت‌هایش در مناظره روز گذشته، در پاسخ به اینکه الگوی دولت شما برای تحقق شادی و نشاط بیشتر در جامعه چیست؟ گفت: متنوع کردن برنامه‌های رسانه‌ها که بیشترین آن به رسانه ملی برمی‌گردد، از جمله راهکارهاست، اینکه برای هر سلیقه‌ و سنی امکانات لازم را فراهم کنیم.

 *** حاشیه‌های تلویزیونی مناظره فرهنگی

 اما دومین مناظره زنده نامزدهای ریاست جمهوری با تغییراتی در ساختار و محتوا همراه بود.

پس از انتقاداتی که از سوی نامزدها و کارشناسان به مناظره اول - با موضوع اقتصادی - وارد دانسته شد، تلویزیون تلاش کرد مناظره دوم را با تغییراتی برگزار کند و در راه تحقق این مساله، دکور را هم تغییر جزئی داده بود.

 پیش از آغاز دومین مناظره‌ی تلویزیونی میان نامزدهای ریاست جمهوری، مجری ویژه‌ برنامه‌های دومین مناظره‌های تلویزیونی گفت: مناظره‌های این هفته مانند هفته قبل نخواهد بود که پر از عکس، سوالات تستی باشد و قرار است به صحبت‌های نامزدها در رسانه ملی اکتفا شود.

 به گزارش ایسنا، دومین مناظره تلویزیونی میان هشت کاندیدای ریاست جمهوری 15 خرداد ماه با موضوع فرهنگی و اجتماعی با اجرای مرتضی حیدری برپا شد.

 در این برنامه همانند مناظره اول در سمت راست بالای صفحه تلویزیون شعار «حماسه سیاسی» با روز شمار انتخابات به چشم می‌خورد.

 همزمان با پخش برنامه‌ای که پیش از شروع مناظره‌ها، توسط مجریانی همچون سلطانی و خسروی اداره می‌شد‌، ورود نامزدها به تالار تشریفات معاونت سیما به شکل زنده به محض ورود هر نامزد به تصویر کشیده می‌شد.

اولین نامزدی که وارد سازمان صدا و سیما شد، محمدرضا عارف بود که قبل از ساعت 15 وارد تالار تشریفات شد و مورد استقبال سهرابی، رییس تشریفات و همچنین معاون سیما و مدیر شبکه اول قرار گرفت.

 سپس سید محمد غرضی هم وارد سازمان صدا و سیما شد و پس از او، ضرغامی رییس سازمان صدا و سیما هم به تالار تشریفات آمد.

 پس از ورود سید محمد غرضی، دکتر محمد باقر قالیباف سومین کاندیدای ریاست جمهوری بود که وارد ساختمان تولید شد و قبل از اینکه به سالن تشریفات برود برای لحظاتی به پرسش خبرنگاران پاسخ داد.

 سپس علی اکبر ولایتی چهارمین نامزد ریاست جمهوری بود که وارد سازمان صدا و سیما شد و در کنار سایر کاندیداهای ریاست جمهوری قرار گرفت.

 سعید جلیلی پنجمین کاندیدای ریاست جمهوری بود که به همراه نادر طالب زاده مجری و کارگردان برنامه «راز» وارد سازمان صدا و سیما شد.

 سپس غلامعلی حداد عادل‌ ششمین نامزد ریاست جمهوری بود که وارد سازمان شد و مثل سایر نامزدها در ابتدا قبل از ورود به تالار تشریفات به پرسش خبرنگاران پاسخ داد.

هفتمین نامزد ریاست جمهوری که وارد سازمان صدا و سیما شد، حسن روحانی بود که برخلاف سایر نامزدهای انتخاباتی تمایلی به صحبت با خبرنگاران نداشت و بالافاصله با همراهی سهرابی وارد تالار تشریفات شد و در کنار سایر نامزدها قرار گرفت.

محسن رضایی آخرین کاندیدای ریاست جمهوری بود که وارد سازمان صدا و سیما شد و لحظاتی ایستاده با خبرنگاران سخن گفت و شهرام گیل‌آبادی مدیر سابق رادیو جوان و مرکز هنرهای نمایشی رادیو، او را همراهی می کرد.

به گزارش ایسنا،‌ صحبت‌های مخبر دزفولی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی که مهمان برنامه‌ی پیش از آغاز مناظره بود، هر بار با ورود یکی از نامزدهای ریاست جمهوری به سازمان صدا و سیما قطع می‌شد که با عذرخواهی مجریان همراه بود.

همچنین آمدن پی در پی نامزدهای انتخاباتی به سازمان صدا و سیما، موجب شد تا برای لحظاتی شمارش نامزدها از دست مجری برنامه خارج شود.

پس از آمدن روحانی، خسروی به شوخی خطاب به مجری دیگری که سلطانی بود گفت: زودتر سوال بعدی را از مهمان بپرس وگرنه نامزد بعدی می‌آید!

برنامه مناظره همزمان از شبکه یک سیما و رادیو ایران ،‌ شبکه جام جم به شکل زنده به روی آنتن رفته است، همچنین رادیو جوان، شبکه چهار سیما ساعت 21 تکرار برنامه مناظره را پخش کردند.

تصاویر مربوط به دکور جدید مناظره‌های تلویزیونی، برای لحظاتی قبل از شروع مناظره برای مخاطبان به تصویر کشیده شد.

به گزارش ایسنا‌، لحظات باقی مانده به پخش مناظره، به پخش سرودها و تصاویر حماسی درباره‌ی ایران گذشت و رأس ساعت 16 مناظره آغاز شد.

در دکور جدید مناظره‌، تریبونی که نامزدها پشت آن قرار می‌گرفتند، به سمت راست استودیو و مقابل نامزدهای دیگر انتقال پیدا کرده بود و دیگر صندلی‌ها هم زاویه‌دار تر شده بود تا نامزدها بهتر بتوانند همدیگر را ببینند.

دومین مناظره تلویزیونی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری طبق روال اولین مناظره با اجرای مرتضی حیدری همراه بود و در حالی به روی آنتن رفت که یک دقیقه نسبت به مناظره قبلی به نامزدها بیشتر زمان داده شد به نحوی که به جای سه دقیقه،چهار دقیقه زمان اعلام شد تا پای تریبون صحبت کنند.

پیش از شروع مناظره‌ی انتخابات ریاست جمهوری، تصاویری بدون صدا از تالار تشریفات ساختمان تولید معاونت سیما و قرعه کشی مربوط به ترتیب نشستن نامزدهای انتخاباتی بر روی صندلی‌های مناظره پخش شد.

بر اساس قرعه کشی ترتیب نشستن نامزدها از چپ به راست به این ترتیب بود: محسن رضایی‌، محمد باقر قالیباف‌، روحانی‌، غلامعلی حداد عادل‌، علی اکبر ولایتی‌، سعید جلیلی‌، محمدرضا عارف‌ و محمد غرضی.

مرتضی حیدری مجری مناظره نیز گفت: مناظره فرهنگی با محدودیت زمانی برای نامزدها همراه خواهد بود و اینکه تلاش شده است به موضوعات مهمتر فرهنگی پرداخته شود.

او همچنین اعلام کرد که تغییرات جزئی در طرح سوالات و روند اجرایی مناظره ایجاد شده است که در طول اجرای مناظره مشاهده خواهید کرد.

علی طلوعی، مدیر شبکه جهانی «جام جم» همانند مناظره‌ی اول به عنوان نماینده ناظر ستاد انتخاباتی صدا و سیما در استودیو و در کنار مرتضی حیدری حضور داشت و قرعه‌کشی نامزدها برای انتخاب سوال را انجام می‌داد.

*** نظر نامزدها درباره‌ی مناظره دوم چه بود؟

اما در پایان برگزاری مناظره دوم سازمان صداوسیما از اظهار رضایت همه‌ی نامزدها از دومین مناظره تلویزیونی یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری خبر می‌دهد.

به گزارش ایسنا، در پایان دومین دور مناظره‌ی تلویزیونی نامزدهای ریاست جمهوری، حسن روحانی، محمدرضا عارف، علی اکبر ولایتی، غلامعلی حداد عادل، سعید جلیلی، محمد غرضی، محمد باقر قالیباف و محسن رضایی این مناظره را خوب و فرصتی برای بیان دیدگاه‌هایشان ارزیابی کردند.

علی اکبر ولایتی در پاسخ به پرسشی درباره‌ی کیفیت برگزاری مناظره گفت: فضای مناظره مثبت بود و با توجه به ظرفیت‌های صدا و سیما ضعف نداشت.

غلامعلی حداد عادل با قدردانی از رسانه ملی در ایجاد این فضا برای نامزدها، اظهار امیدواری کرد، فرصت‌های بیشتری برای مناظره در اختیار نامزدها قرار بگیرد.

وی معتقد بود باید مناظرات با شرکت تعداد کمتری از نامزدها برگزار شود.

محسن رضایی نیز مناظره را در کل خوب ارزیابی کرد و پیشنهاد داد، در فرصت‌های دیگری مناظرات دو نفره نیز میان نامزدها برگزار شود تا فرصت نقد بیشتری پیدا شود.

حسن روحانی مناظرات را نسبت به دور قبلی بهتر ارزیابی کرد و گفت: تلاش صدا و سیما تلاش قابل تقدیر است. وی ابراز امیدواری کرد فرصت نقد بیشتری برای نامزدها فراهم شود.

به گزارش روابط عمومی صداوسیما، سید محمد غرضی در پاسخ به پرسشی درباره‌ی ارزیابی‌اش از مناظرات تلویزیونی گفت: در این مناظرات مخاطبان بهتر توانستند درباره نامزد مورد نظر خود قضاوت کنند.

وی از برگزاری مناظره و فرصت به وجود آمده در رسانه ملی تشکر کرد.

محمدباقر قالیباف نیز از برگزاری مناظره تلویزیونی ابراز رضایت کرد و گفت: در این برنامه نامزدها فرصت یافتند با نظرات همدیگر بیشتر آشنا شوند که این آشنایی، فرصت نقد را نیز به آنان داد.

محمدرضا عارف با خوب توصیف کردن مناظره تلویزیونی و فرصتی که در اختیار نامزدها قرار گرفت، پیشنهاد کرد، در برنامه بعدی فرصت چالش بین نامزدها فراهم شود.

وی از رسانه ملی به خاطر برگزاری این مناظره قدردانی کرد.

سعید جلیلی مناظره را فرصت مناسبی برای بیان نظرات و دیدگاه‌های نامزدها ارزیابی کرد و گفت: این فرصت به مردم امکان قضاوت درباره نامزدها را داد.

به گزارش ایسنا، سومین مناظره‌ی زنده نامزدها جمعه ساعت 16 برگزار می‌شود.

نظرات() 
X بستن تبلیغات

طبقه بندی

نویسندگان

صفحات جانبی

نظرسنجی

  کدام واژه بهتر است ؟
با کلیک بر روی 1+ ما را در گوگل محبوب کنید
 • آخرین پستها

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic