تمامی فعالیت های این سایت مطابق با قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران میباشد

ژل های زناشویی همه چیز درباره ی خودرو

عکس های نایس

مجله خبری Nices.IR

چهارشنبه 18 بهمن 1391

ساعت تحویل سال ۹۲+طالع بینی سال مار

نویسنده: نوید   طبقه بندی: اخبار، 

سال ۱۳۹۲ شمسی سال مار میباشد و سال تحویل امسال روز چهارشنبه ساعت ۱۴ و ۳۱ دقیقه و ۵۶ ثانیه می باشد.


www.nicepictures.mihanblog.com سال مار

ساعت تحویل سال ۹۲

با توجه به اینکه امسال سال مار است مشخصات متولدین این ماه را برای شما در این پست قرار داده ایم…. تخست باید بدانیم مار نماد چیست؟ مار یا همان افعی ، در افسانه های مردم مغرب زمین چهره ای منفی است . متولد سال مار اگر مرد باشند، جذاب ، احساساتی و شوخ طبع و اگر زن باشند، زیبا هستند و این زیبایی عامل کامیابی آنهاست. نقطه ضعف شخصیت مار ، انحصار طلبی در کمک به دوستان است .

اگر بخواهد به کسی مهربانی کند، حضور هیچ کس دیگر را بر نمی تابد؛ به طوری که شخص نیازمند از تمنای خود پشیمان می شود؛ زیرا طبیعت مار چنان اقتضا می کند که حلقه وار به دور فرد دل خواسته اش بپیچد و باعث خفگی او شود !پیش از آن که پیشنهاد یاری مار را بپذیرید، خوب بیندیشید؛ در غیر این صورت پشیمان خواهید شد. مار در لباس پوشیدن بسیار خوش سلیقه است و خود نمایی می کند.مردان متولد این سال بسیار خوش لباس و خانم مارها هم بی اندازه خود آرا هستند. مار نسبت به شریک مسایل عشقی خود ـــ حتی اگر عاشقش نباشد ـــ بسیار حسود است و آنچنان به دورش حلقه می زند تا سر انجام او را از میدان به در کند.مار هرگز عمر عزیزش را به بطالت نمی گذراند و از بد گویی و یاوه گویی گریزان است .

او بسیار می اندیشد و روشن فکر، فرزانه و خردمند است ؛ هر چند نیاز چندانی به استفاده از عقل و خرد خود ندارد ؛ زیرا روان و نا خود آگاه بسیار روشنی دارد که در صورت پرورش به روشن بینی و شهود می انجامد. به این ترتیب، او به فطرت و غریزه خود، بیش از استدلالات، نظرات و تجربیات دیگران اهمیت می دهد و به نظر می رسد برای شناخت جهان از حس ششم خود استفاده می کند.وی با همت و پشتکار کارها را تا پایان دنبال می کند، از تردید و بی ثباتی بیزار است و سریع و قاطع تصمیم می گیرد . برای رسیدن به هدفش، از هیچ کوششی فرو گذار نمی کند و به نظر می رسد که هیچ چیز نمی تواند او را از هدفش بازدارد.

مار در امور مالی و اقتصادی کمی حسابگر است ولی حس انسان دوستی اش ، سر انجام او را به همیاری با دیگران وا می دارد؛ هر چند کمک های او بیشتر معنوی است تا مادی! به هر حال، برای مار جان دادن راحت تر از پول دادن است! شگفت آن که او همیشه دم از بخشندگی می زند؛ تا آن جا که دیگر اعتبار خود را از دست می دهد و حنایش رنگ می بازد.مار در معاش بسیار خوش اقبال است و هرگز در مورد پول نگرانی نخواهد داشت. به قول معروف پول از سر و کولش می ریزد. او خود نیز به این دولتمندی اشراف دارد و خیالش از این بابت تخت است. اما اگر پولدار شود، ناخن خشکی می کند و هرگز به کسی پول نمی دهد.مارها وقتی پیر می شوند، خساست آنها به اوج می رسد.

مار همیشه دنبال مشاغل بی درد سر و آسان می گردد و می توان گفت تا اندازه ای تنبل است.دوران کودکی و جوانی مار معمولا آرام و بی درد سر می گذرد اما ممکن است سر پیری به فکر معرکه گیری بیفتد ؛ زیرا در این دوران ، احساسات ، طبیعت پرحرارت ونیز ماجراجویی هایش از خواب بیدار شده و آرامش دوران سالخوردگی اش را بر هم می زند.مردان متولد سال مار، چشم چران هستند؛ ولی چنین صفتی را از همسرشان تحمل نمی کنند. آنان خانواده ای پر جمعیت و شلوغ به راه می اندازند تا اطمینان حاصل کنند همسرانشان آن قدر گرفتارند که فرصتی برای چشم چرانی و هوسبازی نداشته باشند!در این میان ، عامل تعیین کننده آن است که مار در زمستان به دنیا آمده باشد یا در تابستان ؛ در گرما یا در سرما و در روز یا شب؛ زیرا طبیعت او با طوفان، سرما و باران های بهاری سازگاری ندارد.

ماری که در نیم روزی تابستانی و در منطقه ای گرمسیر متولد شده باشد، از ماری که در نیمه شب سرد زمستان به دنیا آمده باشد ، شادتر است. آب وهوای زاد روز متولدان سال مار ، تاثیر بسزایی در سر نوشت آنان دارد. ماری که در یک روز طوفانی به دنیا آمده باشد ، زندگی پرماجرایی خواهد داشت. معروف ترین افرادی که در این سال زاده شده اند : داروین، مونتنی، کوپرنیک، کالوین، گاندی، مائوتسه تونگ، آرتور سی کلارک، مونتسکیو ، کندی، لودیس پریل، لینکن و بادن پاول ، آندره ژید، گوستاوفلوبر و ادگار آلن پو، پیکاسو، شوبرت، ملک ناصر، بودلر و برامس . اگر متولد سال مار است شغلهای زیر برای شما مناسب است:مدیر مدرسه، استاد دانشگاه، نویسنده، فیلسوف، حقوق دان، روان پزشک، سیاستمدار، نماینده سیاسی، کارگزار بورس، غیب گو، پیشگو، طالع بین، فالگیر، جادوگر، واسطه احضار روح، کف بین، خطاط

اگر متولد سال مار هستید ماه تولد خود را بخوانید :

فروردین : افعی! او وفادار و قابل اعتماد است؛ اما جذابیتش غیر قابل انکار است.

اردیبهشت : مار پرشور و هیجان! او دمدمی مزاج ترین مارهاست.

خرداد : مار خواب آلود! او تن به هر کاری نمی دهد. باید تکانی به او داد!

تیر : مار فعال! او موجودی بی نظیر و بسیار متعادل است.

مرداد:مار زنگی! قواعد بازی را خیلی خوب بلد است و می داند چگونه از آنها استفاده کند.

شهریور : این مار مودب تر از آن است که بتواند درستکار باشد! مراقب باشید در چنبره اش گرفتار نشوید. زیرا ممکن است مسحور او شوید.

مهر : افعی شهوت انگیز! این همان ماری است که حوا را برای گاز زدن به سیب اغوا کرد!

آبان : مار مصمم! او به اهدافش خواهد رسید؛ اما زیاد جذاب نیست.

آذر : مار اندیشمند! او کمی خیال پرداز و آرمانی؛ اما بسیار هوشیار است.

دی : مار مرموز! او می تواند غیب بین و در احضار ارواح واسطه خوبی باشد.

بهمن : مار ماهی! به شدت خوددار، آرام و متین است.

اسفند : رابطه عاطفی ( زن ) متولدین سال مار


نظرات() 

چهارشنبه 18 بهمن 1391

افزایش مجدد قیمت بلیت پرواز خارجی (+قیمت)

نویسنده: نوید   طبقه بندی: اخبار، 

کمتر از ۳ ماه پس از افزایش ۱۰۵ تا ۱۰۷درصدی نرخ بلیت پروازهای خارجی، قیمت بلیت این پروازها دوباره افزایش یافت.
به گزارش روزنامه خراسان، نرخ بلیت پروازهای خارجی که ۲۳ آبان ماه امسال، بر اساس دلار ۱۲۲۶تومانی محاسبه می شد، از ۲۴آبان ماه با بخشنامه هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) بر اساس نرخ هر دلار ۲۴۹۲تومان که همان نرخ ارز مبادله ای بود، محاسبه شد ولی محاسبه نرخ بلیت پروازهای خارجی از روز پنج شنبه گذشته به نرخ هردلار ۳۶۷۰تومان افزایش یافت.
یکی از مدیران آژانس های هواپیمایی و مسافرتی مشهد روز گذشته در گفت وگو با خراسان با تایید این خبر، اظهار داشت: روز پنج شنبه گذشته و بدون اطلاع قبلی، به ناگاه نرخ هر دلار برای پروازهای خارجی بر روی سیستم از حدود ۲۵۰۰تومان به نرخ هردلار۳۷۶۰تومان افزایش یافت.
وی افزود: این در حالی است که هیچ گونه بخشنامه کتبی درباره این افزایش نرخ دلار برای ما ارسال نشده است.
او ادامه داد: این افزایش دوباره نرخ بلیت پروازهای خارجی، به دفاتر خدمات مسافرتی شوک وارد کرده و برنامه ریزی بسیاری از مسافران را با مشکل رو به رو کرده است.
این مدیر آژانس هواپیمایی با بیان این که از روز پنج شنبه گذشته (۱۲بهمن ماه) نرخ ارزی که مبنای محاسبه بلیت پروازهای خارجی است، به ۳۶۷۰تومان افزایش یافته است افزود: این افزایش نرخ باعث ایجاد مشکل برای مسافران نوروزی خارج کشور شده است.
وی تصریح کرد: نرخ بلیت پروازهای خارجی در تمام مسیرها به جز مسیرهای بغداد و نجف، بین ۳۶ تا ۸۰درصد افزایش یافته است و در بعضی پروازها، این افزایش قیمت بیشتر نیز می باشد.
وی افزود: به عنوان مثال نرخ بلیت پرواز مشهد - کوآلالامپور - مشهد که بیش از این یک میلیون و ۸۳۸هزار و ۴۰۰تومان بوده است، به ۲میلیون و ۷۳۳ هزار و ۴۰۰تومان افزایش یافته است.
نرخ بلیت مسیر هوایی تهران - پاریس - تهران از حدود یک میلیون و ۴۰۰هزار تومان به ۲میلیون و ۳۰۰هزار تومان افزایش پیدا کرده است.
او ادامه داد: نرخ پرواز تهران - لندن - تهران از یک میلیون و ۶۸۰هزار تومان به ۲میلیون و ۴۸۵هزار و ۹۰۰تومان رسیده است.
نرخ بلیت مسیر هوایی تهران - پکن - تهران از ۲میلیون و ۲۸۰هزارتومان به ۳میلیون و ۴۵۴هزار تومان افزایش پیدا کرده است.
به گفته این مدیر آژانس هواپیمایی، نرخ بلیت مسیر هوایی مشهد - جده - مشهد از یک میلیون و ۹۴۵هزار و ۷۰۰تومان به ۲میلیون و ۸۹۴هزار تومان افزایش یافته است.
همچنین نرخ پرواز مشهد - دبی - مشهد از ۷۱۳هزار و ۹۰۰تومان به یک میلیون و ۲۵۳هزار و ۸۰۰تومان افزایش پیدا کرده است.

نظرات() 
X بستن تبلیغات

طبقه بندی

نویسندگان

صفحات جانبی

نظرسنجی

  کدام واژه بهتر است ؟
با کلیک بر روی 1+ ما را در گوگل محبوب کنید
 • آخرین پستها

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات